Biz kimiz?

PHP Hosting güvenilirlik, teknik uzmanlık, güvenlik ve ödüllü müşteri desteğinde lider olarak sağlam bir üne sahip olan 2010 yılında Dot Bilişim, Teknoloji ve Danışmanlık hizmetleri altında kurulmuş bir web barındırma şirketidir. Müşterilerimiz için sadece kullanımı kolay değil, aynı zamanda güvenilir bir deneyim oluşturmak için çaba sarfediyoruz.

Müşteri Memnuniyetine Bağlılığımız

Müşterilerimiz bizim için her zaman ilk sıradadır. Müşterilerimizle gurur duyuyoruz ve onlara hizmet etmek ve isteklerini karşılamak için elimizden gelen her şeyi yapmaya çalışıyoruz. Büyüyen birey tabanımız ve küçük ve orta ölçekli işletmeler, hem hizmetlerimizin güvenilir olması hem de bilgili ekibimizin güvenmesine dayanır. Bu yüzden tüm müşterilerimize en kaliteli ve kesintisiz bir hizmet sunabilmek için 7/24 müşteri desteği sunuyoruz.

Profesyonel & Güvenilir WordPress Hosting

PHP Hosting olarak her türlü php tabanlı yazılımlar için %100 uyumlu barındırma hizmeti sunmaktayız. Bu nedeniyle tüm sunucularımız özellikle WordPress, Joomla, Drupal, Opencart, Magento ve buna benzer popüler php tabanlı yazılımlar ile tam uyumlu çalışması için optimize edilmiştir. PHP tabanlı sitenizi güvenebileceğiniz ve profesyonel bir platform altında barındırmanıza imkan sunuyoruz. Ayrıca tüm hosting hizmetlerimiz ile birlikte ücretsiz taşıma ve kurulum desteği sunmaktayız.

Sunucularımız 7/24/365 izlenir ve günlük operasyonlarımızı daim iyileştirmek adına sektörel tüm yenilikleri yakından takip ediyoruz.

Son Teknoloji Veri Merkezleri

Sunucularımız endüstri lideri veri merkezlerinde barındırılmaktadır. Ayrıca, Almanya’da bulunan çeşitli veri merkezlerimizde yedek veri olanaklarımız var. Yedek güç üretimi, yedek güç yönetimi, yedek klima kontrol sistemleri, çift işlem öncesi yangın söndürme sistemleri, Cisco destekli ağ ve çoklu bant genişliği sağlayıcıları için özel bir dizel jeneratör ile, sitenizin uygun olacağını bilmenin rahatlığını yaşayabilir.

Gelişmiş Hosting Kontrol Paneli

Dünyanın en popüler web tabanlı kontrol paneli ile tanışmaya hazır mısınız?
Tüm sunucularımızda standart olarak Türkçe altyapılı cPanel kontrol paneli kullanılmaktadır. cPanel özellikle PHP tabanlı sistemlerde kullanılan ve dünyaca popüler olan bir web tabanlı kontrol panelidir.